שאלות תשובות

על מנת להתמודד עם אור אשר נכנס דרך הדלת או דרך החלון, ניתן להתקין וילון עם בדי האפלה, מבפנים או מבחוץ, תלוי במיקום הדלת והחלון. כשניתן לחבר אותם ספציפית על החלק ממנו נכנס האור.

על מנת לבצע שיקולים נכונים לבחירת וילונות לבית, יש להתחשב בעיצוב הבית, גודלו, כמה אור נכנס אליו מבחוץ ומה המטרה שלשמה מעוניינים להתקין וילונות. גורמים אלו ישפיעו על בחירת הוילונות שנתקין בבית.

ניתן לרכוש את הוילונות ולהרכיב אותם באופן עצמאי, אך לשם כך יש צורך בידע ויכולת טכנית. המלצתנו היא, להזמין את מאנשינו בשביל להתקין את הוילון בבית או במשרד, בשביל שהרכבה תבוצע בצורה אופטימאלית.

בד הצללה מיועד לבצע חסימה חלקית בלבד של האור, ניתן להציב אותו בצורה מסוימת כך שייכנס מעט אור פנימה, אך בכל מקרה ייכנס אור אל תוך החדר. בד האפלה ימנע כל כניסה של אור פנימה.

בחלק מהוילונות זה אפשרי, בחלק מהוילונות זה לא אפשרי בגלל שהוילון תפור למוט או שהמוט לא מספיק חזק בשביל להחזיק בד מסוג אחר. בעת רכישת הוילון ניתן לברר אצלנו באיזה וילון ניתן להחליף את הבד ובאיזה לא.

וילון דואט נחשב מתאים לבידוד, זהו וילון שלא שוקל הרבה ולא תופס גם הרבה מקום. הוא מתאים לפתחים שונים, וניתן להשתמש בו להצללה וגם להאפלה.

למרבית הוילונות החשמליים יש כיום מנגנון ידני, איתו אפשר להתחיל לעבוד ברגע שיש הפסקת חשמל שמונעת ממנו לעבוד בצורתו הרגילה.

אין שום בעיה להחליף את החלק השבור בלבד, ואין צורך להחליף את כל הוילון, רק צריך לוודא שהחלק אשר מוחלף הוא באותו צבע כמו שאר הוילון.

ניתן למצוא אצלנו וילונות במגוון צבעים ועיצובים, כולל עיצוב מוקצף, המשתלבים היטב עם פריטים שונים בחדר. ניתן לבדוק אצלנו אם קיימים שלבים בצבעים דומים לאלה שנמצאים בחדר.

וילונות לייט סקרין הן וילונות בד שניתנים לשליטה גבוה יותר מוילונות רגילים, ומאפשרים לקבוע כמה אור ייכנס לחדר ומה תהיה מידת ההצללה בו. וילונות בד מגיעים במגוון בדים שונים, שלכל אחד מהם יש השפעה שונה על כמות האור שנכנס לחדר.

כן החברה מעניקה אחריות לכל מוצר וכן ניתן להחליף חלקים דרך החברה. אתם מוזמנים לפנות לצוות המכירות והשירות של החברה על מנת לקבל פרטים מלאים אודות האחריות, שירות ההרכבה והתיקונים.

לשם כך יש לנו וילונות דואט שמציגים מראה ייחודי, עם בידוד אקוסטי ותרמי ייחודיים, שמאפשרים חסכון בעלויות השימוש במערכת מיזוג אוויר במהלך השנה.